In Bulock hebben we meerdere keren schoolmeubilair kunnen brengen en meubilair voor de leraren. Zij hebben echter nog een grote wens voor de toekomst, naast kleinere noodzakelijke verbeteringen. Zij willen graag betere ruimtes voor hun leraren. Dit betreft twee grote projecten, het renoveren van de bestaande kamers en nieuwbouw van huisvesting. Momenteel slapen leraren samen in te kleine ruimtes en is er geen eigen kookgelegenheid.
Renovatie lerarenkamers (7-kamersgebouw)
Een van de 2 huidige gebouwen met 7 kamers voor de leraren is erg vervallen en een deel van het dak is in slechte staat. Er moet opnieuw geverfd worden en het dak moet deels vervangen worden. Ook moeten een deur en enkele ramen vervangen worden.
Indicatiebudget € 3.500
Twee nieuwe gebouwen voor lerarenhuisvesting
Twee blokken met 6 kamers elk + gezamenlijke badkamer voor alle leraren kamers en een bantaba (kook en eetruimte).
Indicatiebudget € 90.000
Ventilatoren voor meerdere lokalen
Enkele van de klaslokalen staan vol in de zon de hele dag waardoor het snel erg warm wordt, dit is voor de kinderen en leraren niet werkzaam waardoor nu lessen soms al vroeg worden afgebroken. Er zijn minimaal 12 plafond ventilatoren nodig, inclusief elektriciteit aansluiten en zonnepanelen.
Indicatiebudget € 3.000,-
Bouw van 3 nieuwe klaslokalen (lange termijn)
Indicatiebudget € 45.000
Hoe jij kunt helpen
Elk project hierboven kan (mede) door jou mogelijk worden gemaakt.
Doneer aan één van de toekomstige projecten.
Meer weten of een project adopteren?
Neem contact op via info@schoolprojectgambia.nl of doneer via onderstaande knop.